Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Právě je Mon Dec 11, 2017 1:15 pm

FAQ

Use of cookies
Use of cookies
Registrace a přihlášení
Proč se nemohu přihlásit ?
Je vůbec potřeba se registrovat ?
Proč jsem automaticky odhlášen ?
Jak zabráním, aby se moje uživatelské jméno objevilo v seznamu právě přihlášených ?
Zapomněl jsem heslo!
Zaregistroval jsem se, ale nemohu se přihlásit!
V minulosti jsem se zaregistroval, ovšem nyní se nemohu přihlásit ?!
Uživatelská nastavení
Jak změním svoje nastavení ?
Časy jsou špatně!
Změnil jsem čas. pásmo, ale je to stále špatně!
Můj jazyk není na seznamu!
Jak zobrazím obrázek pod uživ. jménem ?
Jak změní svoje zařazení ?
Když kliknu na emailový odkaz na uživatele, jsem vyzván k přihlášení
Vkládání příspěvků
Jak vložím téma do fóra ?
Jak změním nebo smažu příspěvek ?
Jak přidám podpis k mému příspěvku ?
Jak vytvořím anketu ?
Jak změním nebo smažu anketu ?
Proč se nemohu dostat k fóru ?
Proč nemohu hlasovat v anketě ?
Formátování a typy příspěvků
Co je BBCode ?
Můžu používat HTML ?
Co to jsou smajlíky ?
Mohu přidávat obrázky ?
Co to jsou oznámení ?
Co to jsou přilepená témata ?
Co to jsou uzamčená témata ?
Uživatelské úrovně a skupiny
Kdo jsou administrátoři ?
Kdo jsou moderátoři ?
Co jsou uživatelské skupiny ?
Jak se mohu zapojit do uživ. skupiny ?
Jak se stanu moderátorem uživatelské skupiny ?
Soukromé zprávy
Nemůžu posílat soukromé zprávy!
Dostávám nechtěné soukromé zprávy!
Dostal jsem spamový a obtížný mail od někoho z fóra!
Záležitosti okolo phpBB 2
Kdo napsal tento program ?
Proč není k dispozici funkce X ?
Koho mám kontaktovat ohledně obtížných emailů nebo právních záležitostí boardu ?

Přejdi na: