Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Chyba načítání

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Chyba načítání

Příspěvek pro Croden za Thu Jul 15, 2010 6:25 pm

Objevili jsme, že na "slabším" compech nefungují některé Sferijské tielsety - konkrétně jeden exterierový a to bez ohledu na to, jak je lokace velká a kolik obsahuje objektů.
Pokud máte stažené haky, stáhněte si prosím takzvanou Niamskou bázy a zkuste ji v singlu spustit. Modul dejte do složky se hrou do složky "modules". Až to ozkoušíte, napište prosím jestli se vám načet nebo ne.
EDISK
leteckaposta

Zároveň sem patří diskuze k danému tématu.


Naposledy upravil Croden dne Tue Aug 03, 2010 3:50 pm, celkově upraveno 3 krát

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyba načítání

Příspěvek pro Croden za Thu Jul 15, 2010 6:26 pm

Uspěšně se načetlo u: Croden, Gran, Pao, tommyhm, Enesek, George
Nenačetlo se v multi: Wolf, Niam.
Nenačetlo se v singlu: ... čeká se na Niam


Naposledy upravil Croden dne Fri Jul 16, 2010 11:07 am, celkově upraveno 2 krát

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyba načítání

Příspěvek pro Puppy za Thu Jul 15, 2010 7:32 pm

u wolfa se to v singlu nacetlo
avatar
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 28
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyba načítání

Příspěvek pro Croden za Fri Jul 16, 2010 11:08 am

Mno zkoušel jsem i na bioware foru odstranit timeout, když se lokace načítá až moc dlouho, nebo alespoň ten timeout prodloužit a bohužel neuspěšně. Na bioware foru to taky řešili a nepovedlo se.
Jelikož zatím neznám řešení, tak holt na slabších compech Sferie nepude....

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyba načítání

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru