Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Koně

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Koně

Příspěvek pro lukasaspire za Fri Aug 13, 2010 11:31 am

Zajímá mě jak to bude vypadat s koněma... ?

1) Jestli budou vůbec k dispozici?
2) Jestli bude potřeba glejt stejně jako na EQ, nebo se budou dát normálně koupit za nehoráznou sumu zlatejch :))



lukasaspire

Počet příspěvků : 7
Den registrace : 11. 08. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Koně

Příspěvek pro Croden za Fri Aug 13, 2010 6:22 pm

1) Jsou k dispozici
2) Koně jsou zadarmo. Stačí si koupit sedlo a můžeš si osedlat jakýhokoliv chceš. Sedlo je poněkud dražší.

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Koně

Příspěvek pro Puppy za Sat Aug 14, 2010 10:09 am

a neni to pak kradez kone? :) prece ty kone nekomu musi patrit a ne ze si tam sami pobyhaji a kdo chce kone tak si ho vezme ne? .) a jinak bych udelal ze kone by nebyli az tak drahe ale jejich udrzba pote ano :) kdy by majitel musel odvadet nejakou sumu ,jako udrzba za kone ktereho ma
avatar
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 28
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Koně

Příspěvek pro Croden za Sat Aug 14, 2010 11:41 am

Tohle se vztahuje jen na Listov, kde koně patří v tuhle chvíli vikomtovi a ten si to mohl takhle dovolit. Po IC stránce je to okecané a systémově to není až tak složité.

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Koně

Příspěvek pro Srubak za Fri Nov 05, 2010 10:42 am

Menší dotaz... Jestli nějak ovlivňuje skill "ride" ježdění na koni.
avatar
Srubak

Počet příspěvků : 270
Věk : 23
Den registrace : 24. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Koně

Příspěvek pro Croden za Fri Nov 05, 2010 11:08 am

Ne.

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Koně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru