Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Metafyzika

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Metafyzika

Příspěvek pro Gran za Wed Sep 08, 2010 8:54 pm

SFERIE

První Sféra

Sferie je název, který znají jen nejučenější - ne každý ho kdy za život uslyší. Označuje nejen kontinent, nejen planetu, ale celou tzv. Sféru - fakticky celý svět: a to předpokládáme, že je to jeden z mnoha.
O jiných dimenzích, tzv. Astrálních sférách, toho není příliš známo známo, ale předpokládá se, že Sferie je tzv. 1. Sférou, která v sobě obsahuje základ všech ostatních a která také vznikla jako úplně první.

Astrální sféry a magie

Existuje množství světů, o jejichž řazení existuje mnoho teorií. Co se ale najisto ví, je, že magie, resp. tzv. magenergie či zkráceně mana pochází z jakéhosi prostoru mezi jednotlivými sférami - a právě i Sferijští čarodějové ji dokážou zaostřením vůle využívat.

_________________
what the-
avatar
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru