Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Špatně načetlá lokace

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Špatně načetlá lokace

Příspěvek pro Croden za Sat Oct 30, 2010 12:10 pm

Sem můžete posílat kdy a jak (po čem, atp.) se vám špatně načetla lokace a objevili jste se v Extras na error ostrůvku.

_________________
Jo, já vím, že to čteš.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Špatně načetlá lokace

Příspěvek pro Nalk za Sun Oct 31, 2010 11:27 am

Dneska teď "ráno"... prostě včera jsem hrál normálka atd. a teď tu trčím..a hafo dalších :D
avatar
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Špatně načetlá lokace

Příspěvek pro Kapik za Sun Oct 31, 2010 11:50 am

Tak tak, včera v jednu jsem se normálně odpojil, teď sem se připojil a byl jsem na error ostrůvku
avatar
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Špatně načetlá lokace

Příspěvek pro Dron za Sun Oct 31, 2010 12:13 pm

Kapik napsal:Tak tak, včera v jednu jsem se normálně odpojil, teď sem se připojil a byl jsem na error ostrůvku

Jsem tam taky
avatar
Dron

Počet příspěvků : 132
Den registrace : 26. 08. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Špatně načetlá lokace

Příspěvek pro Anatheres za Sun Oct 31, 2010 12:14 pm

Dneska ráno sem se odpojil ... u kováře a teď tam jsem taky

Anatheres

Počet příspěvků : 61
Věk : 106
Den registrace : 14. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Špatně načetlá lokace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru