Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Elfí rozhovory

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Elfí rozhovory

Příspěvek pro Legition za Wed Jan 04, 2012 3:32 am

Tak mě napadlo, pokud by si někdo chtěl připojit tvorbě elfů. Má právě možnost. Je třeba udělat elfí rozhovory. Takže pokud se někomu bude chtít...
avatar
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 24
Den registrace : 28. 10. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro luciferko za Wed Jan 04, 2012 2:07 pm

Klidně bych do toho šel :)

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro Legition za Fri Jan 06, 2012 9:41 am

KDyž ti dám vymyšlené rozhovory přepíšeš jejich obsah aby zněly elfsky?
avatar
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 24
Den registrace : 28. 10. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro luciferko za Fri Jan 06, 2012 11:53 am

Stačí námět těch rozhovorů já to nějak dám dohromady

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro Pipi_CZ za Fri Jan 06, 2012 1:46 pm

Hlavně aby to trochu vypadalo. Musíš do toho vsadit správná slova a slovosled. Sem tam popřípadě hodil elfské slovo, ale aby se dalo jednoduše rozeznat, aby to vypadlo z kontextu. To celý dojem jen zlepší. Pamatuj na moudrost elfů a vytříbenost jejich vkusu.
avatar
Pipi_CZ

Počet příspěvků : 96
Den registrace : 02. 09. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro luciferko za Sat Jan 07, 2012 2:50 am

Elfa jsem hrál poměrně dlouho na EQ a K2...sice je to dlouho ale něco si ješte pamatuju

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro Legition za Sat Jan 07, 2012 9:58 am

Dobře tedy. Tak já ti pak pošlu holé návrhy.
avatar
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 24
Den registrace : 28. 10. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Elfí rozhovory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru