Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Výdělek

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Výdělek

Příspěvek pro Ragmon za Sun Jan 22, 2012 2:27 pm

V noci je za hradbou mnoho nemrtvých. Chodí se na ně i kvůli EXP, ale proč ne také kvůli zlatu? Mají zbraně, mohli by z nich padat. Mohla by z nich padat trofej, jako z jezevců, a ta by se dala prodat atd... Myslím, že by to všechny paladiny a kněze na Sferii velice potěšilo...
avatar
Ragmon

Počet příspěvků : 13
Den registrace : 18. 01. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Výdělek

Příspěvek pro Srubak za Tue Jan 24, 2012 10:53 am

Hmmmm, už abych začal hrát za Marka, heheheééééé!
avatar
Srubak

Počet příspěvků : 270
Věk : 23
Den registrace : 24. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Výdělek

Příspěvek pro Ragmon za Wed Feb 01, 2012 2:11 pm

Řeší to tu někdo? Nemůžu dojít za vikomtem nebo za Oprátkou a domluvit se?
avatar
Ragmon

Počet příspěvků : 13
Den registrace : 18. 01. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Výdělek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru