Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Zabil mě vlastní zvířecí společník

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Zabil mě vlastní zvířecí společník

Příspěvek pro Sarky za Sun Feb 05, 2012 1:48 pm

Čau, zabil mě, nevim proč prostě najednou vlastní zvířecí společník. Byli tam i Kargarius a Ragrin, můžou potvrdit. Obrázek zde: http://jabcon.wz.cz/smudla.jpg

Sarky

Počet příspěvků : 4
Den registrace : 16. 01. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zabil mě vlastní zvířecí společník

Příspěvek pro luciferko za Sun Feb 05, 2012 6:59 pm

Asi jsi prohrál souboj vůlí při jeho vyvolávání

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zabil mě vlastní zvířecí společník

Příspěvek pro Sarky za Sun Feb 05, 2012 8:22 pm

To spíš ne, protože jsem ho měl celou dobu. Navíc se mi nikdy nepíše, že bych při vyvolávání házel nějakou past. Ale to už je teď stejně jedno.

Sarky

Počet příspěvků : 4
Den registrace : 16. 01. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zabil mě vlastní zvířecí společník

Příspěvek pro luciferko za Sun Feb 05, 2012 8:42 pm

TO neházíš pasti ale svádíš boj s tím co vyvoláváš, bud se ti to nepovede, nebo to co vyvoláš bude neutrální nebo proste na tebe zautočí

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zabil mě vlastní zvířecí společník

Příspěvek pro Eurius za Sun Feb 05, 2012 9:20 pm

Myslím, že to v případě druidova přítelíčka ani jiných přítelíčků neplatí, to je jen u kouzel jako: Vyvolej bytost, atp.

Eurius

Počet příspěvků : 6
Věk : 23
Den registrace : 18. 01. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zabil mě vlastní zvířecí společník

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru