Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Wallpapers

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Wallpapers

Příspěvek pro Croden za Sat Jan 03, 2009 6:37 pm

Topic založen k zjištění vašeho názoru na nové pozadí na plochu v topiku screenshoty.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Wallpapers

Příspěvek pro George za Sat Jan 03, 2009 10:11 pm

Wolf a Kids best.. ale je to hodně vyrovnaný, všechno drsný... asi ty děcka sferii nejvíc vystihujou podle mě :D
avatar
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 24
Den registrace : 15. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Wallpapers

Příspěvek pro Kapik za Sat Jan 03, 2009 11:07 pm

Ty děcka se mi právě moc nelíbí:) hřbitov je nejlepší :-)
avatar
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Wallpapers

Příspěvek pro Street_cz za Sun Jan 04, 2009 11:33 am

Nesouhlasím ani s jedním, protože jsou nepužielné na rozlišení 1680x1050 (proto si dovolím menší úpravy =P)
EDIT: tak úpravy tomu nepomohli.... bohužel, my širokoúhlí typani máme jako vždy kulový :evil:
avatar
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Re: Wallpapers

Příspěvek pro Croden za Sun Jan 04, 2009 12:28 pm

Street_cz napsal:Nesouhlasím ani s jedním, protože jsou nepužielné na rozlišení 1680x1050 (proto si dovolím menší úpravy =P)
EDIT: tak úpravy tomu nepomohli.... bohužel, my širokoúhlí typani máme jako vždy kulový :evil:

Speciálně pro tebe jsem jedno udělal =P
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Wallpapers

Příspěvek pro Street_cz za Sun Jan 04, 2009 12:32 pm

nádhera, dík :-D
avatar
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Re: Wallpapers

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru